Modne fryzury

Fajne uczesanie to teraz zdecydowanie za mało. Na głowie nie może być nudy - musi się coś dziać. Bardzo modne ostatnio stały się opaski i fryzurki pod nie podpasowane - i wcale nie musisz biec do fryzjera - my podamy ci patent na najlepszą fryzurkę.

Po umyciu i wysuszeniu włosów wgnieć w nie krem modelujący. Następnie delikatnie natapiruj pasma na całej ich długości. Zaczesz się do tyłu i zwiąż w kucyk. Fryzura będzie się świetnie trzymała, jeśli potraktujesz ją lakierem. Tylko nie przesadzaj z kosmetykiem, bo im więcej lakieru tym włosy są cięższe i tracą puszystość - w tak przygotowany fryz wsuń opaskę - FRYZURKA IDEALNA

Inna opcja - W wilgotne włosy wetrzyj piankę, nie będziesz miała problemów z ich ułożeniem. Potem wysusz je, podkręcając szczotką. Pasma z czubka głowy trochę podtapiruj! Chcesz żeby twoje włosy lśniły z daleka? Gotową fryzurkę delikatnie spryskaj sprayem nadającym połysk. Chwilę odczekaj, a następnie załóż swoją ulubioną opaskę, najlepiej w najmodniejszych kolorach, którymi w ostatnim czasie stały się złoty i srebrny. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności