Fryzury z grzywką

Marzysz o modnej ,,krzywej fryzurce", a może o drapieżnej i postrzępionej grzywce?? Nic prostrzego - myśl pozytywnie. A może boisz się, że będziesz wyglądać śmiesznie.... kto nie ryzykuje ten nie wygrywa! Zaryzykuj- postaw na drapieżne uczesani, a każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy. Oto kilka naszych rad:

Długie lub półdługie włosy dokładnie wyprostuj i rozczesz, poproś koleżankę lub mamę aby na lini ramion przycięła ci je ukośnie tak aby z lewej strony sięgały ramion a z prawej połowy pleców. Następnie czas na grzywkę - należy ją wystrzępić i zaczesać na bok tak aby opadała lekko na oko - to doda twojej fryzurce uwodzicielskiego charakteru.

Dla włosów krótkich- jeśli masz dosyć swych niesfornych kosmyków- dokładnie wygładz swoją czuprynę a potem z prawej strony przytnij kilka kosmyków na lini ucha. Włosy z tyłu prytnij tak aby łagodnym skosem przechodziły od bardzo krótkich z prawej do dłuższych kosmyków sięgających brody z lewej strony.

Wymarzoną grzywkę ukształtujesz jeśli przytniesz ją ukośnie tak aby delikatnie okalała buzię nadając jej elegancji i dynamizmu. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności