Fryzury dla nastolatek

Okres dojżewania to okres buntu, przeciwstawiania się regułom i nakazom - jest to zupełnie normalne - jeśli pragniesz swoim wizerunkiem pokazać kim jesteś, pragniesz wybić się z tłumu to teraz masz okazję - nie tylko za pomocą ubrania, makijażu czy sposobu bycia ale również za pomoca fryzury.

fryzury dla nastolatek fryzury spinki

Chcesz zafundować sobie super fryzurę - zamień swoje loczki w wyczesane dready, a krótkie, grzecznie ułożone włoski w punkową fryzurę. Jeśli boisz się diametralych zmian, spraw sobie jednodniową, zwariowaną czuprynę. Masz ochotę na bardzo niegrzeczny fryz? Irokez zdecydowanie do nich należy - i wcale nie musisz golić ani strzyc włosów po bokach głowy, aby wyeksponować postawiony czub. Mocny żel do stylizacji i parę wsuwek zupełnie wystarczy by przeistoczyć się w punkówę.

fryzury omber hair cieniowane fryzury irokez

Jeśli żadna z przedstawionych fryzur nie jest dla Ciebie, wycieniuj porządnie włosy, skróć grzywkę, upnij koczka na czubku głowy lub wyprotuj włosy. Liczy się pomysł.

fryzury koki modne fryzury młodzieżowe pasemka fryzury koki modne fryzury młodzieżowe upięcia

Nałóż na włosy sporą ilość pianki i poczekaj do wyschnięcia, następnie pożądnie natapiruj kosmyki, pomijając te które są po bokach głowy. Rozetrzyj na dłoniach bardzo mocno utrwalający żel. Złap natapirowane pasmo u nasady i wyciągnij je w górę aż po same końce włosów. Używając pianki przygładź włosy po bokach głowy. Zaczesz je do tyłu i przypnij wsuwkami. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności