Fryzury młodzieżowe

Młodzież to nastolatki - zbuntowane i zakręcone - pragnące zaznaczyć swa obecnośc wszem i wobec - na każdy możliwy sposób. Nastolatki dorastając kształtuje swój image swój wizerunek na przyszłość, odzwierciedla swoją osobowość i sposób bycia- zaznaczają swój styl, poglądy i przynależmność do okreslonej grupy.

Dorastanie to okres kiedy poszukuje się nowych stylów, nowych trendów w modzie. Okazuje się zainteresowanie ulubionym artysta, piosenkarką - naśladuje się styl idola z telewizji. Fryzury, które modne były kilka miesięcy temu niekoniecznie są nadal na topie. Moda ulega nieustannym zmianom - w świecie ubrań ale również w świecie fryzur.

Trendy w świecie fryzur zmieniają się szybko, niejednokrotnie młodzież musi dokonywać pewnych wyborów, czasem nie jesteśmy w stanie nadgonić nad zmianami jakie dokonują się w świecie mody, nawet największe gwiazdy popełniają gafy, mylą to co jest modne z kiczem -dlatego można to wybaczyć nie tylko im ale przede wszystkim tym, którzy są niezorientowani w tym co się dzieje na światowych wybiegach. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności