Fryzury męskie

Od najdawniejszych czasów kobiety były postrzegane jako strażniczki wydarzeń z wybiegów czy znawczynie trędów. To kobiety uznaje się za te, które wiele godzin spędzają przed lustrem i przez nie dochodzi do spóźnień - czasy się zmieniają- stereotypy również - we współczesnych czasach to mężczyźni stoją na straży dobrego wizerunku- dbają o swoje ciało na silowni czy solarium- również jeśli chodzi o fruzury to panowie nie chcą być gorsi- kuszą się o pofarbowanie włosków fantacyjne fryzurki a'la "cegiełki" pasemka czy tez żelowe konstrukcjeJXXI wiek niesie za sobą ogromne zmiany: moda świata show biznesu, mody, aktorstwa przenosi się do codziennego życia, młodzi chłopcy oraz dojrzali męźczyźni naśladują swych idoli aby podobać się kobietą.

Mężczyźni noszą z reguły włosy krótkie, chodź zdarzają się wyjątki. Ci panowie, którzy wolą dłuższe włosy zazwyczaj związują je w warkocz, kitkę często preferują dredy lub szczerze mówiąc o włosy nie dbają.

Przy użyciu niewielkiej ilości kremu stylizującego, żelu lub pianki łatwo można stworzyć świetną, modną fryzurkę, bez wydatków utraty czasu i cierpliwości. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności