Fryzury krótkie

Krótkie włoski często spędzają ich właścicielkom sen z powiek- kobiety często narzekają, że ich uczesanie jest nudne, przeciętne, powoduje, że czują się jak szare myszki. Zwłaszcza posiadaczki krótkich włosków marzekają na brak pomysłów na odlotową czuprynkę. Nic bardziej mylneg, gdyż z każdych włosów można stworzyć odlotową fryzurę.

Oto przykład:

Po umyciu i wysuszeniu włosów, porządnie je natapiruj na całej ich długości. Wtedy fryzura będzie miała fajny kształt. Stroszenie włosów zacznij najlepiej od czubka głowy a zakończ na kosmykach przy twarzy. Fryzura będzie się dobrze trzymać, jeśli we włosy wetrzesz piankę utrwalającą.

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet i dziewczyn - które liczą na szybkie rozwiązania jest opaska. To supersposób na każdą pogodę i dobry patent na trendy wygląd!

Wiosenna bandana doda każdej fryzurze optymimu, a cieniutka opaska będzie stanowić świetny dodatek do twojego wizerunku. Także wszystkim posiadaczką krótkich włosków zalecamy eksperymenty i odważne posunięcia gwarantujemy dobrą zabawę i brak nudy. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności