Fryzury gwiazd

I ty możesz być gwiazdą - wystarczy uwierzyć a twoje najskrytsze marzenie może się spełnić. Niejednokrotnie przeglądając ukochaną gazetę lub spoglądając na plakat ulubione piosenkarki marzyłaś by wyglądać jak ona- patrząc na kolor i stylizację jej włosów z politowaniem myślałaś o własnych kosmykach - nic bardziej błędnego. Z naszą pomocą już dzisiaj możesz wyglądać jak gwiazda i to wcale nie są żarty! Podpowiemy ci co należy zrobić by wyglądać jak laski z pierwszych stron gazet.

A'la Hillary Duff....

Nieraz marzyłas o tym by przez jeden dzien poczuć się jak ktoś znany, być w centrum zainteresowania, błyszczeć w swietle reflektorów. Może nie wszystkie te życzenia są do spełnienia od razu ale jedno możemy zagwarantować- wspaniałą fryzurę a'la Hilary Duff wchodzisz w to?

Jak to zrobić? Nic prostszego...

W lekko podsuszone włosy wetrzyj piankę wygładzającą albo fluid prostujący. Te kosmetyki nie skleją ci włosów, za t o sprawią, że na pewno uzyskasz pożądaną fryzurę.

Następnie rozdziel włosy na szerokie pasma i każde porządnie "wyprasuj". Do utrwalenia fryzury użyj lakieru bądź żelu w sprayu. Jeśli nie możesz poszczyci się blon pasmami a o takich marzysz - przed stworzeniem bombowej fryzurki sięgnij po farbę koloryzującą i stwórz swój wymarzony kolor.

A'la Lindsay Lohan- jeśli jesteś jej zagorzałą fanką lub po prostu podoba ci się jej styl i uczesanie zapraszamy do skorzystania z naszych wskazówek:

- umyj i wysusz włosy, następnie podziel je na cienkie pasma i spryskaj lakierem. Potem starannie każde z osobna nawijaj na cienką lokówkę . Na obu skroniach zostaw po jednym zawijasie. Resztę włosów zepnij spinką. Gotowy fryz ponownie potraktuj lakierem, żeby trzymał się jak najdłużej. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności