Fryzura na Sylwestra

Czas karnawału to świetny moment na tworzenie ciekawych i błyszczących fryzurek. Fryzura na sylwestra ma być uwodzicielska i bardzo kobieca. Lśniąca jak sopel lodu lub poświata księżyca, połyskujące złotem lub srebrem.

fryzury sylwestrowe fryzury na sylwester

Fryzura sylwestrowa oryginalnie wygląda, jeśli przy ozdobimy ją ozdobnymi wsuwkami, klamerkami, opaskami lub grzebykami. Fryzury na sylwester wymagają odrobinę fantazji. Aby dodać Twoim włosom wyrazistości zaakcentuj ja pasemkami lub zrób balejaż. Jest wiele sposobów by z Twoich włosów stworzyć coś idealnego dla Ciebie.

fryzura sylwestrowa fryzury na bal

W większości fryzury na Sylwestra są łatwe w wykonaniu, lecz pracochłonne. Pamiętaj o dobrych kosmetykach utrwalających fryzurkę, bo przecież fryzury na sylwester mają przetrwać całą noc. Użyj kosmetyków nabłyszczających włosy jak na przykład wosk do samej stylizacji a do utrwalenia lakieru nabłyszczającego. Włosy będą wtedy wyglądać na zdrowsze.

fryzura balowa fryzury sylwester

Przed Twoim balem zadbaj o włosy po to byś miała piękniejszy efekt i mogła mieć wszystkie fryzury sylwestrowe. Modne fryzury Sylwestrowe to błyszczące i nie ma zasady, jaki styl dominuje. Modne są długie proste czy też kręcone. Modne są fale czy loczki. Również krótkie fryzurki doskonale prezentują się na Sylwestra. Fryzura sylwestrowa ma pasować do Ciebie, Twojego temperamentu i fasonu sukni.

fryzura wieczorowa fryzury balower

Przedstawiamy Tobie kilka propozycji fryzur odpowiednich na czas karnawału:

- włosy krótkie
* roztrzepana elegancja - na wilgotne Włosy nanieś odrobinę pianki. Wysusz ją suszarką z dyfuzorem. Następnie włosy ułóż tak by fryzurka wyglądała lekko i naturalnie.
* zaakcentowane pazurki - wysusz pasma za pomocą suszarki, rozwiewając włosy w różne kierunki. Partię włosów załóż za ucho. Grzywkę i wybrane pasemka podkreśl żelem-woskiem kierując je do przodu.

- włosy półdługie
* energicznie i lajtowo - wysusz pasma, roztrzepując je palcami. Aby układały się swobodnie, wybrane kosmyki zaakcentuj woskiem nabłyszczającym. Potem natapiruj u nasady.
* zakręcone upięcie - poprzecznym przedziałkiem oddziel grzywkę. Zaczesz ją ukośnie na czoło. Nad uchem wypuść kosmyk opadający na policzek. Pozostałe włosy zakręć na cienkich wałkach. Po wysuszeniu lekko rozwichrz loki, zaczesz do tyłu i upnij wsuwkami na czubku głowy. Palcami powyciągaj pojedyncze pasemka. Utrwal uczesanie lakierem.

- włosy długie
* miękka linia - w wilgotne włosy wczesz piankę. Wysusz je, modelując na okrągłej szczotce. Zrób przedziałek z boku. Końce wywiń na zewnątrz i polakieruj od spodu.
* zmysłowa plecionka - oddziel szerokie pasmo grzywki. Polakieruj je i podziel na trzy części. Resztę włosów wygładź i zwiąż w kucyk na czubku głowy. Jedno z oddzielonych skrajnych pasm sczesz do tyłu, zwiń i podepnij wsuwką nad karkiem. To samo zrób z drugim skrajnym. Pasmo środkowe sczesz do tyłu i opleć nim nasadę kucyka. Fryzurę polakieruj. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności