Fryzura na studniówkę

Początek każdego roku to czas studniówek. Jest to pierwszy bal i jeden z najważniejszych momentów każdego licealisty. Każdy tego dnia, chce wyjątkowo prezentować się. Przygotowania do tego wydarzenia trwając już od pierwszych dni ostatniej klasy. Panie poszukują wymarzonej kreacji a Panowie wybierają garnitur i koszulę. W przypadku Pań, oprócz sukienki ważne jest modne i wygodne uczesanie.

fryzura na studniówkę fryzury studniówkowe

Fryzura na studniówkę jest istotnych elementem w image każdej dziewczyny. Powinna być pełna dźwięku, elegancka ale nie wyzywająca. Powinno dobrać się ją do sukni. Do sukni w stylu hiszpańskim będzie pasować kwiat wpleciony w włosy, w stylu retro idealne będzie luźne upięcie lub loki. Studniówka to czas chwilowego zapomnienia, w tym dniu zapomnij o maturze i baw się.

Podczas studniówki nie myśli się o nadchodzącej maturze, jest to czas chwilowego zapomnienia. Uczesanie na ten bal powinno być wygodne i dobrze utrwalone, by przez cały wieczór wyglądać nienagannie.

 najmodniejsze fryzury studniówkowe fryzury studniówkowe

Perfekcyjnie wystylizowana fryzura balowa, widoczna na zdjęciach pamiątkowych będzie pięknym wspomnieniem z młodych lat. Uczesanie, muzyka, suknia, makijaż, buty będą tematem przewodnim przed i po studniówce. Fryzura studniówkowa powinna być skromna ale zarazem wyrażająca Twoją dojrzałość.

 najmodniejsze fryzury studniówkowe  modne fryzury studniówkowe

Oto kilka naszych propozycji na proste w wykonaniu fryzury balowe:

- krótkie włosy
* podwinięte końcówki - na wilgotne włosy nanieś odrobinę pianki. Podczas suszenia modeluj za pomocą szczotki okrągłej. Końce włosów wywiń na zewnątrz i utrwal fryzurę lakierem. Następnie minimalną ilością żelu rozwichrz fryzurę.

- półdługie włosy
* puszyste kosmyki - włosy wyprostuj prostownicą lub susząc na płaskiej szczotce. Zwiąż w koński ogon i podziel go na kilka pasemek. Mocno je natapiruj, tak aby tworzyły puszystą mgiełkę włosów. Na koniec spryskaj włosy lakierem.

- włosy długie
* irokez - włosy wysuszone rozprostuj prostownicą. Pasma z boku głowy mocno zgarnij do tyłu i ściśle zwiąż gumką. Przednią partię włosów, z nad czoła natapiruj i zagarnij do tyłu. Niesforne kosmyki wygładź szczotką. Tył zaczesz gładko, tak aby nie był widoczny ogonek. Spryskaj włosy lakierem.

* lata 60te - na włosy nanieś odrobinę pianki i następnie wysusz suszarką podkręcając szczotką. Wydziel pasmo grzywki, a pozostałe zaczesz do tyłu i zwiąż gumką. Pasemko grzywki zwiąż wysoko na czubku głowy. Wyciągnij jeden pojedynczy kosmyk i owiń nim widoczną w tylniej partii gumkę do włosów. Grzywkę rozpuść, wygładź i załóż za ucho. Uczesanie lekko spryskaj lakierem. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności