Fajne fryzury

Wraz z upływem czasu zmieniają się trendy - nie tylko styl ubierania się, makijażu, sposobu bycia, ale również transformacji ulegają fryzury - od eleganckich, grzecznych i popularnych koków po dzikie, zwariowane i odważne dready - wybór jest szeroki. Aby ustrzec się katastrofy przed chwilą kiedy chcemy zabłysnąć czy zaszokować warto wypróbować czy eksperyment któremu chcemy się poddać jest świetnym pomysłem czy jedynie porażką.

fryzury na topie fajne fryzury

Chcesz zmienić kolor włosów: wcale nie musisz ich farbować, po prostu je pomaluj - użyj do tego celu specjalnych kosmetyków. Ten eksperyment jest zupełnie bezpieczny. Kolorowe pianki, tusze, zmywają się po jednym myciu zaś szamponetki posłużą ci do 5-8 myć - ich efekt nie jest nieodwracalny także żadna katastrofa wam nie grozi.

kolorowe włosy fryzury pasemka modne fryzury najmodniejsza fryzura

Marzysz o odjazdowych, wyczesanych dredach - żaden problem, możesz mieć takie same, nie martwiąc się, że aby się ich pozbyć będziesz musiała dość mocno przyciąć czuprynę. Zawsze możesz zrobić sobie jednodniowe dready. Spryskaj suche włosy żelem do modelowania, wybierz kolejno kosmyki i mocno je tapiruj zaczynając od ich nasady, w natapirowane pasmo dokładnie wetrzyj mocno utrwalający żel do stylizacji włosów, następnie skręć kosmyk wokół własnej osi i tym sposobem pierwszy dread gotowy J Zabierz się za następne pasma, a zniewalającą fryzurę masz jak w banku. 

Psikus.net © 2007-2012

Strona główna Polityka prywatności